Mai kuu.

Aasta lõpuks tegin ikka rekordi ära,üle kuu aega ilma kirjutamata. Ei ole nagu eriti viitsinud…

Pärast Londoni reisi oli koolis kunsti nädal. Igaüks pidi siis 3 asja valima mida ta teha tahtis selle nädala jooksul. Animefilmid, fotograafia, tantsimine, miksitud meedia, näitlemine ja nii edasi ja edasi. Ma tantsisin.

Kuulsin, misasja see elektroonikamuusika grupp tegi. Suht naerukad. Kujutame ette 6 venda, ükski pole muusikaga ennem tegelenud. Ma peaaegu nutsin harmoonia pärast. Mõni rütm oli lihtsalt..Üks tüüp lihtsalt hoidis vahepeal ühte bassi nooti all minut aega. Aga miks mitte eks.. miks mitte. Tantsimise lõpp etendus tuli täitsa tore välja. Ma olin soolo osas, sellepärast muidugi.

Pärast seda oli YFU viimane laager/nädalavahetus. Ega me midagi eriti seal ei teinud. Lihtsalt mõndasi inimesi sai viimast kohta nähtud. Rääkisime mis aastal korda saadsime ja mis edasi kodus hakkab saama. Mõnedel tuli juba esimene pisar ja nii edasi.

Avasime ümbrikuid, kus oli kirjad, mis me aasta alguses kirjutanud olime endile. Mu kiri oli… lihtsalt lolli juttu täis. Nüüd aasta hiljem midagi sellist vast väga enam ei kirjutaks. Pidime ka jälle ühe asja kaasa võtma. Ma võtsin oma kalkulaatori. Arvasin, et on üpriski sümboolne.

Õhtul vaatasime kõik koos Eurovisiooni. Ma vaatasin koos Juliega. Ka selline 90% fänn. Mäletan, kui Eesti andis punkte. Uhke olin oma riigi üle sel hetkel.

Järgmine nädalavahetus korraldas YFU väikse linnatuurikese Brugge’s. Belgia maalilisem linn. Olin ennem juba käinud. Olen ikkagist arvamusel, et ainuke linn, kus ma käinud olen, mis suudab Tallinna vanalinnaga võistelda. Tegelt on vast isegi parem.

Käisime friikate muuseumis. Nagu igagi teine muuseum, oli üritatud teha ülihuvitavaks jne. Välja neil see igatahes ei tule kunagi. YFU tegi aga tasuta friikaid välja, nii et väljasõit oli juba sellepärast mõtekas.

Pärast seda anti vaba aeg ja tee mis tahad. Me läksime Giselaga linna vallutama. Igasugused MiniKaunidKõrvalKitsad tänavad said ristipõiki kõnnitud käidud. Me lihtsalt oskame turistid olla. Naturaalne anne. Esimest korda sai ka ÕIGED Belgia pralinee kommid ära proovitud. Kalev ikka parem.

Käisime šokolaadipoodides. Paljudes, väga paljudes. Liiga paljudes.. jõllitasime 60 eurose kilohinnaga komme, 82 eurist kommikarpi ja nii edasi. Tee poes käisime kah. Ülivinge oli see pood.

Sama päeva õhtul oli mu kooli 5. klassi korraldatud pidu. Selline tüüpiline Belgia pidu oli. Belgia muusika, Belgia tantsuliigutused ja Belgia õlu.

Ja järgmine nädalavahetus käisin Valloonias jälle. Saime vahetusõpilastega Thibault’i pool kokku. Valloonia on ikka üks armas koht. Natuke meenutas Lõuna-Eestit. Mõnna loodus on lihtsalt. Looklev, vähem majasi, metsad, kuhu on tegelikult võimalik ka ära eksida ja nii edasi.

Kokkusaamine (pidu) oli vinge. Rääkisime Raga Kanye biitidest ja hornidest ja olime lihtsalt ägedad ja vahetusõpilased, asi, mis sel hetkel sai veel kuu aega olla.

Ning jällegi järgmine nädalavahetus käisin Ra juures. Ra kodu on äge. Selline hubane. Ra vahetusisa on äge. Igatahes, plaan oli lihtsalt chill’ida ja äge olla. See tuli meil välja. See tuli meilt ülihästi välja. Jõime õlu ja kuulasime muusikat. Me oleme lihtalt räiged muusikafääägid. Äge.

Mai sai siis läbi. Sain tunnistuse koolist. Geo 8,9, aja 8,5, bio 7,5, füüsika 6, mate 4,6, keemia 0,0 (jah, täielik 0), mõlemad keeled 7 või midagi sellist. Viimane kuu hakkas pihta…koos eksamitega ja paljude mõtetega peas.

Pean uut postitust hakkama kirjutama,

Kristo

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: