Tulemused.

Vaheaeg on käes.

Kolmapäev läksin kooli kella kümneks. Paariks tunniks. Õpetajad andsid eksameid vaadata ja rääkisid vigadest ja nii edasi. Üks tund kestis umbes 20 minutit.

Esimene mis teada sain oli bioloogia. Tubli 55,5/85 punkti. Päris hea. Õpetaja kiitis.

Teine oli matemaatika(d). Punkte päris ei mäleta enam, aga esimene eksam oli 37%. Täitsa hea võrreldes teise eksamiga, mis oli 17%.. Oeh. Natuke murjendav oli. Aga täitsa null ei ole, niiet mõtleme ikka positiivselt ikka, eks.

Prantsuse keel 86,7/100. See ei tähenda, et ma nüüd rääkida midagi veel oskan..ja oligi kõik selleks päevaks.

Järgmisel päeval oli esimene “tund” inglise keel. Täitsa pekkis. 58/100. Hale. Väga hale. Õpetaja komentaar oli: Hea eksam, olid hästi valmistanud. Essee oli ainult väga halb. No ma ei mõista. 2,5/15 punkti saada essee eest. Oleks teadnud, et nii läheb, poleks kirjutanudki. Siin ma väga positiivselt mõelda ei oskanud.

Siis tuli ajalugu. 44/100. Ebaõnnestumine, aga õpetaja kiitis ikkagist. Kõik plaksutasid mulle. Vahva. Nägin siis ükonoomika klassi hindeid ja mul oli päris paljudest parem hinne. Siis hakkas juba tuju natuke paremaks minema.

Ja päev läks aina paremaks ja paremaks. Geograafia 75/100 punkti. Klass jälle plaksutas mulle. Juba oli selline hea tuju natuke.

Ja  viimaseks teadused. Füüsika 76,8. Paar teooria küsimust, mis mul oli, olid nullid. Aga väga väga hea ning siis keemia. Natuke kartsin, et võib halvasti minna. Aga vot sa näed. 70,7. Oi selle peale olin rõõmus. Naljakas lihtsalt, kuna ma polnud siiani keemias mitte ühtegi positiivset hinnet saanud ja siis põmmmm, eksam 70 punkti.

Reede oli koolis täiesti mõtetu päev. Vaatasime mingit jõulude teemalist filmi. Kui see läbi sai, pidi ootama 2 tundi aktuseni. Miks??? Igatahes, koolis ei viitsinud öelda ning läksime õega jalutama ja istusime 1,5 tundi kanali ääres. Rääkisime juttu. Siis kooli tagasi, klassijuhataja andis tunnistuse ja vaheaeg alaku.

Laupäeval käisin Antwerpis Juliega šoppamas. Juliel ei olnud minu numbrit ja mina ei saanud talle mingi pärast helistada. Jõudsin kohale ja hakkasin teda rongijaamas otsima.  Otsisin 45 minutit. Tuli välja, et ka tema otsis 45 minutit. Ma ei teagi kuidas see nüüd füüsiliselt võimalik oli, et me üksteist ei näinud.

Rahvast oli meeletult. Vaheaja algus pluss jõulud. Leidsin kõik mida tahtsin. Kokkuvõttes oli tore päev, väsitav samuti. Meir (Belgia parim tänav šoppinguhoogude jaoks) 2,5 korda läbi kõndida ei ole kerge.

SAM_3708Jõulukuusk.

SAM_3711ja jõulukaardid. Suured tänud kaardi eest 😉

Nüüd ootan jõule. Täna näiteks mängisin klaveril 3 tundi jõululaule.

Kristo

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: