Hinded ja muud värki.

Esimese veerandi hinded on väljas. Siin nad on:

Screenshot from 2013-10-15 19:58:23Füüsikas ja keemias pole hindeid, kuna ma lihtsalt pole mitte ühtegi tööd läbinud. Aga pole hullu.

Miskipärast sellel pildil pole matemaatika hindeid, mis on sellel pildil:

Screenshot from 2013-10-05 22:55:46Hinded jah on vahvad asjad. See tunne, kui läbid  bioloogia kontrolltöö tõlkimisabita (vastused ikkagist inglise keeles), seda tunnet ei saa kirjeldada. Seda tunnet saab tunda ainult vahetusõpilane. Ma ikkagist proovin: see on super-imeliselt-rahulolevalt-mõnus tunne. Ja isegi kui sa ebaõnnestud matemaatika kontrolltöö ja vaatad, et oi klassikaaslasel ainult 1 punkt rohkem. Sa tunned ikkagist, et töö oleks olnud peaaegu et puhas 5.

Mariana vahetas täna klassi. Läks WeTa’sse, ehk keelte ja teaduste suunda. Ma “kannatan” (motivatsiooni rohketel aegadel on vaikselt mul kujunenud välja mõte, et võiks proovida matemaatika, või siis ka lausa teadused läbida, no ja mulle meeldib klass kah tegelt) edasi WeWi’s, ehk matemaatika (7 +1 abitund nädalas) ja teaduste suunas. Matemaatika.. kui eelmine aasta õppisime ühe kolmnurga valemi lihtsalt valemina pähe, siis siin tuletasime seda 2 A4 lehte. Vot selline lugu.

Eesti keelest. Eile märkasin esimest korda, et nagu ei saa vuristada lihtsalt eesti keelt. Rääkides vahepeal lihtsalt jään vait ja hakkan sõnu meelde tuletama, näiteks läks mul poolteist minutit aega, et meelde tuletada sõna kutsekool. Vahetusema proovis just lugeda natuke eesti keelt. Paar sõna vaeveldes loetud tuli vastus: “See on raskem kui hiina keel.” Sellistel hetkedel olen ma uhke oma emakeele üle. Originaalsus loeb ikkagist juu, eks!

Liiga palju komplimente korraga ei ole just kõige parem. See moment, kui sa kuuled keskmiselt 0,2 komplimenti sekundis, ei teagi kas nüüd tunda ennast väga õnnelikult või natuke juba halvasti kah.

Jalka alaku! Belgia-Wales.

Kristo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: