8. oktoober

Kui ma eelmine kord kurtsin, et millegist pole kirjutada enam aga ikkagist suudsin mingi teksti kokku keerutada, siis nüüd on tõesti niimodi. Mitu päeva olen järjest mõtisklenud, millest kirjutada? Igast järjestikusest matemaatika kontrolltöö ebaõnnestumisest ma enam kirjutama ei hakka ning mis mul siis alles jääbki..

Laupäeval käisin Sint-Niklaasis (Jõuluvanas) muusikapoes troste ostmas. Tegu oli suurima muusikapoega, kus ma olin siiani käinud. See oli.. hiiglaslik. Seal oli kõike! Peale sopran saxi number 3 tugevusega trostide. Mis mõttes nägu? Poes on üle paarisaja kitarri ja siis neid ei ole. Ei mõista seda maailma vahepeal.

Siit jõudsime saxofoni juurde, mis on katki. Mina tegin seda. Kogemata. Kukkus ümber. Oeh.. hale. Õnneks ainult üks kang on natuke teistmoodi, aga ikkagist kurjam mõjutab nii palju, et pill ei tee häältki peaaegu.

Käisin rattaga sõitmas ja järgisin mingit rattateed, mis kulges jõe kõrval. See ütles, pööra paremale. ma pöörasin paremale. Mis paremal oli? Jõgi koos paadidokkiga. Mis paremal ei olnud? Rattateed. Muhelesin natuke ja pöörasin tagasi kodupoole. Nägin viite kirikut ja jänkut. Hihi.

Paar korda on toimunud ka “aita vahetusõpilast!” abitund, mis tegelt isegi natuke aitavad.

Sõin just mandariine. Neid pidanud siin vist aastaläbi olema. Pole sõnu… Oh, söömine. Asi, mida ma teen vist natuke liiga palju. Paljud on vahetusaastal juurde võtnud. See vist toimub ka minuga. Läksin kaalule ning esimest korda elus vaatas mulle vastu number 60. Kiljusin täiest jõust siis (Mõttes).

IMG034 Muusikapoes.

SAM_3515Poiste klass.

Mõtisklemas

Kristo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: