27. september

Nonii. Elu on vist jõudnud punkti, kus elu on lihtsalt elu. Kõik on nägu.. tavaline. Päevad kulgevad peaaegu ühe rutiiniga. Ehk on kätte jõudnud hetk, kus ma nägu ei oskagi väga enam millegist kirjutada.

Sel esmaspäeval mängisime jooksmise tunnis Ultimate Frisbee‘t. Õpetaja ütles pärast, et ma viskasin frisbeet väga hästi, hea tehnikaga ja värki ja küsis, kas ma tegelesin sellega Eestis. “Korra kehalises mängisime vist jah..,” oli minu vastus.

Teisipäev algatati koolis/klassis projekt: Aita vahetusõpilast! Idee seisneb selles, et vabatahtlikud klassikaaslased valisid endale tunni, mida nad vajadusel minule/Marianale õpetada üritavad. Kaval plaan õpetajate poolt..

Kolmapäev oli koolis eriti mõtekas päev. Esimene tund oli studie, ehk tund, kus sa ideaalis peaksid raamatukogus õppima. Tuli välja, et oi, teine tund samuti studie. Ehk kool algas lihtsalt kahe tunnise istumisega.

Mis veel.. oh õige jah.

Neljapäev oli kolm kontrolltööd. Ma seletasin siis klassivendadele, et Eestis võib päevas olla ainult üks kontrolltöö ja kui ongi rohkem, siis me ikka teeme natuke häält. Geograafia töö läks naljakalt hästi, kuna ma õppisin ühe rea seitsmelt lehelt ning oi, täpselt see mida ma vajasin. Õpetaja ütles, et proovi esimest kahte ülesannet. Ma tegin kõik neli. Saan küsimuses ühest sõnast aru ning mõtlen, no äkki on see. Samuti oli viimase küsimusega. Õpetaja oli kohe nii vahvalt üllatunud.

Täna oli mul, mitte klassil, kolm matemaatika tundi. Kurnav. Sain teada siis matemaatika töö punktid. 10/45. Kõige ägedam on ikkagist, et pool klassi ebaõnnestus. See teeb tuju rõõmsaks, kuna kui teised ei oska, siis kuidas mina veel oskama peaks?

Keel vist areneb. Sain Bioloogia töös ühest küsimusest peaaegu täiesti aru. Koolis ütlen vahepeal isegi väga kerge lause kohalikus keeles. Nii hea tunne on pärast.

 

Kristo

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: