Jazz kontsert.

Käisin eile jazzkontserdil Honky Tonky Jazz klubis. Tegemist on vanemate sõnul ühe vaneima ja kuulsaima jazz klubiga Belgias. Mängis Vindaloo 5, bänd viiekümnendate-kuuekümnendate New Orleansist.

Astusin siis klubisse, üks daam küsis mult midagi flaami keeles. Ma ütlesin vastu, et kas te saate seda öelda inglise keeles? Ta ütles lihtsalt siis, et mine istu kuhugile. Ehk tasuta sissepääs. Juhu. Astusin “saali” ning nägu arvata oli, olin ma ainuke inimene, kes oli alla 45. Keskmine külastaja vanus- umbes 65. Kõik vaatasid minu otsa, umbes, et mida sa siin nüüd enda arust teed? Saal oli 19. sajandi sõjaväe varjekoht. Perfektne pleiss kontserdiks.

Istusin maha ainsasse mitte broneeritud ja ka mitte täis lauda, tellisin õlu ja hakkasin nautima muusikat, mis oli lihtsalt nii hea, niiiii hea.

vaheaeg oli ka nii tore. Tegin sõpru 60-aastaste meestega ja värki. Rääkisin mingi mehega, kes oli Inglismaalt. Ostis lambist õlu mulle. No miks mitte. Lubas mulle saata meilile jazz’i programme. Vaatab, kas see ka tõele vastab.

IMG032Ootusärevuses.

 

Elu hakkab sotti võtma vist. Ei oleks osanud arvata, et vahetusaasta seda nii kiiresti mõjutab.

 

Kristo

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: