Hobid.

Elu.. veereb.

Neljapäev oli tore päev. Kõik läks hästi.  Esiteks, mate töö. Ma sain lambist, täiesti lambist 9/10. Kuidas? Vastan, ei tea. Äkki sain aru teemast. Paljud räägivad, et neile eriti ei meeldi füüsika/keemia õpetaja. Mulle ta meeldib. Miks? No andsin siis töö õpetajale ja ütlesin siis: “Et ma ei saanud küsimustest mitte midagi aru, noh, ma siis lihtsalt joonistasin kõik joonised.” Õpetaja ütleb sellepeale: “Väga hea, väga hea, tubli oled.” Ajalootund oli lihtsalt naljakas, kuna õpetaja kasutas Google Translate’i, et tõlkida sõnasi hollandi keelest eesti keelde. Suht naljakas oli, kuna ta näitas õäöü- keelt kogu klassile. Kokkuvõtteks vist see väga hea ei olnud, kuna tööleht oli täidetud kolmes keeles. Mõnes kohas vahetub keel lihtsalt poole lause pealt. Aga kogu mu elu ongi kolmes keeles. Mõtlen eesti keeles (imestan, et ikka veel), räägin inglise keeles (paar sõna flaami keeles) ja kõik elu ümberringi on flaami keeles.

Õhtul oli muusikakool! Juhhei, ootused olid läbi. Ma käin popjazz suunas. Vinks. Ja siis sain endale saxi, sopran saxi, Yanagisawa saxi. Vinks. Mu õpetaja on selline noor, äge poolhippie. Vinks. Üks “tund” on tegelt ainult pool tundi. Pärast seda oli veel bändi/combo “tund”. Iseenesest vahva tund. Selle tunni õpetaja ütles pärast tundi, et võid vahetada bändi, kui tahad (ja on võimalik), kuna selle tase on natuke madal. Ütles, et on tore, et saxofon on bändis, aga… jamh, siin tuleb mängu südametunnistus, asi, mis ajab suht närvi vahepeal.

Täna oli kah tore päev. Järjekordselt, matemaatikas, lambist töö positiivne. 18/25 punkti. Naljavärk. Bioloogia õpetaja ütles, et kui sind bioloogia väga ei huvita, siis sa ei pea seda väga tõsiselt võtma. Okei siis.

Täna käisin tänavatantsu trennis. Naiste ja meeste suhe oli 90%/10%. Ehk õnneks oli üks noormees veel. Hehe. Selle suhte tõttu olid mõned liigutused ikka väga.. naiselikud. Sellised liigutused, mida lihtsalt ei ole võimalik teha mehe kehaga. Anatoomiliselt võimatu. Füüsikaseadused ütlevad: eip, ei saa. Lõpude lõpuks oli ikkagist väga äge. Parem tantsin, kui koksan jalaga palli.

Olen siinsetest vahvlitest sõltuvuses. Need on asendanud kohukese põhimõtte. Ehk peaaegu väike eine, mida süüa hommikul, lõunal, õhtul või siis öösel.

Täna ei sadanud vihma, mis oli siiani juhtunud 13 päeva järjest. Midagi on jama.

SAM_3491Jep..

SAM_3497Mijn sax.

Lõpulõik Belgia poistekultuurist: Põhi riidebränd on Jaak ja Joonas. See, kui sa vetsus pärast käte pesemist peegli ees 5 sekundit soengut sätid, on norm, täiesti OK. Pigem jätad kahtlase mulje, kui sa seda ei tee. Siit jõuame soenguteni. Kellel mingit plöga juustes ei ole, on kas vana-kooli Bieberi soenguga või nohik.

 

Kristo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: