6. september

Esimene koolinädal on läbi.

Sellised huvitavad tunnid olid päeva alguses. Esimese nime ma ei teagi, mingi arutlemise värk. Teine oli esteetika. Kui ma siis vähemalt teadsin aine nime, siis ma endiselt ei teadnud, mis asja mulle õpetama hakatakse

Prantsuse keeles sain uue õpiku. Algajate oma. Optimistlikult ütleb see, et nelja nädalaga peaks olema keel selge. Kui ma aastaga paar lauset suudan öelda, on kah tore. Hakkasime õppima siis ja Mariana ütleb kõrval, oo, sama mis hispaania keel. Oh, jälle. Aa, siin kah hispaania keel. Minuga on natuke teine lugu..

Bioloogias küsis õpetaja, kas oled ühte lehekülge vaatanud. Minu vastus oli lihtne: ei. Ta siis ütles, et ei ole kiiret, aega on, sul palju asju, stress võib kah tulla ja värki. Mul oli üks mõte sel ajal: see on juba tulemas. Sain teada veel, et minu keemia teadmised on ikka vist väga väiksed, kuna ma ei tea isegi põhitõdede põhitõdede põhitõdesi. Bioloogia õpetaja, kes, tuli välja, on ka keemia õpetaja, ütles veel, et ta hakkab mulle lisatunde andma natuke aega.. teiste tundide ajal.

Matemaatikas küsis õpetaja vastust täna esimest korda. Lõpetades teiste pealt maha kirjutamist, vaatasin tahvlile ja jõllitasin seda 20 sekundit. Siis õpetaja vast mõistis, et ma eriti ei mõista mis mu ümber toimub üritas seletada. Ma mõtlesin, et ma sain aru! Ütlesin ilusa kõlava häälega vastuse. Tuli välja, et ma ikkagist ei saanud aru..

Eile kurtsin ilma üle. Noh, täna nägin üle pikka aja ilma tüüpilist Belgia ilma. Väljas oli päike ja täiesti pilvitu, vaatasin 10 minutit hiljem uuesti välja ja vihmapilved katsid järsku terve taeva. Nii tore.

Täna oli jällegist pidupäev. Seekord ainult Grembergenis. Nimi: Grembergen Feest.

Pildid:

SAM_3457Lipuviskajad näitavad oskusi.

SAM_3458 Ja siis hakkasid tulema sellised.. kujud tähtsatest Grembergeni elanikudest.

SAM_3469Järsku kõik mõtlesid, et suva see kõndimine ja pillimäng, hakkame jooma. Pool tundi hiljem tuli neile vist meelde, et neil oli mingi tegevus pooleli ja kõnniti edasi.

SAM_3449Tegin pilti ka oma super-mega-tegelt kasutada ei oska-kalkuaatorist.

 

Hea mäng täna, Belgia. Belgia 2:0 Šotimaa.

 

Kristo

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: