Nädalavahetus

Laupäev kulges väga, vedelevalt. Õhtul tulid aga host-vanematele külalised ja neil oli plaanis veeta üks tore õhtu veine proovides. Mina, Mariana ja Sisi mõtlesime siis, et võiks kah midagi siis teha juu. Läksime siis ratastega linna peale chillima. No me siis sõidsime ja chillisime linna peal ringi, samal ajal imestades, kus kõik teised on, kuna tänavad olid üsnagi tühjad. Üks hetk aga maandusime suht chilli baari/pubisse/kohvikusse nimega Chill In. Üpriski chill koht oli. Tahtsin lõpuks proovida tellida õlu kohalikku moodi, ehk tõsta käsi üles väike sõrm püsti, ülejäänud käsi rusikas. Ettekandja oli kahjuks juba meie kõrval, kui mul see mõte tuli ning siis polnud enam mõtet käega vehkima eriti hakata. Joogid kätte saades, rääkisime juttu, kuulasime muusikat ja libistasime kesvamärjukest, ehk kokkuvõttes: chillisime.

Siis tulid meie juurde mingid kollastes dressikates noormehed, kes rääkisid mingit kampaaniast,  et ära sõida purjus peaga. Lihtlauses kaks asja, mida ma vahetusaastal teha ei tohi. Ning siis tuli tasuta nänni jagamise aeg! Pidi veeretama täringut, kus igal küljel erinev värv. Kui saad kollase või sinise, saad endale päikseprillid. Minul ja Sisil vedas. Nii vinge. Muidugi ajastus nende saamisel on natuke jama, kuna suvi on juu põhimõteliselt läbi.

1174900_10201524203362543_1120147593_njou

Siis läksime edasi chillima. Mõte tuli minna kinno. Ühtegi filmi polnud aga tulemas, tuli mõte midagi näksida. Ühtegi poodi polnud enam aga lahti. Sel hetkel viskas chillimine kopp ette ja tulime koju.

Pühapäev algas samamoodi, vedeledes. Kella kahe paiku läksime ratastega Sint Gilllisesse (Dendermonde linna osa) vaatama jällegi mingisugust karnevali laadset asja. Nimi oli üritusel Bloemencorso. Seal oli lilli. Neid oli tegelikult seal umbes üks miljon ja nendest ühest miljonist lillest oli tehtud igasuguseid..asju. Siis veel tantsiti ja mängiti pilli ja oldi lihtsalt lõbusad.

Parimad näited:

SAM_3430Willy Wonka

SAM_3432Robin Hood

SAM_3437The Lion King

SAM_3441Tarzan

Kui see oli lõppenud, läksime külla Guido ema juurde. Ta on 85, aga see eriti välja ei paistnud. Meenutas ta mulle väga minu vanavanaema, kuna kui kui jõudsime kohale, pakkus ta kohe süüa. Laual oli kõike parimat. Šokolaadi, komme, puuviljatort, küpsiseid. Šokolaadi andis ta kaasa kah. Jei.

SAM_3445

Mõte belglaste kohta. Nad on keelte kunnid. Kõik oskavad, mul on tunne, vähemalt kolme või nelja keelt: hollandi, prantsuse, inglise ja saksa keelt ning nad oskavad neid hästi.

Homme kooli.

Kristo

Advertisements

One response to “Nädalavahetus

  1. Laura

    keeltekunnid on nad vist küll ainult Flandrias 🙂 Laura Wallooniast

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: