18. august

Google maps valetas mulle. Ma elan tegelt kõrval majas. See on suur. Väga suur. No nii suur, et ma pole siiani viitsinud korruseid kokku lugeda.

Mu ruum on on ikka selline vinge pleiss. Kõige vingem on ikkagist majas olevatest ruumidedest (ka neid pole ma viitsinud üle lugeda) hobiruum. Huvitav, ma tean. Seal on 4 kitarri, süntekas ja igasugused muid pillikesi, nii et minu igapäevane klimberdamisisu saab igatahes täidetud.

Täna.. käisin ratastega ujumas veepargis koos õdede ja kahe naabripoisiga. Naabriposid on ikka täiesti segased. Heas mõttes muidugi.Väga ägedad kujud. Kõige täpsemalt öeldes pullivennad.

Väike vahelõik Belgia kultuurist. Ratas on ikka nii in, kui olla saab. Ma ütlesin Sissy’le, et ma käisin jala koolis ning ta oli nägu, jala? päriselt või? miksss?

Keeltest. Mu inglise keel on täielik jama. Pullikaka. Üldiselt ma olen arvanud, et mul ei ole aktsenti või midagi sellist. Aga eiii, selline mõnus Estonian accent on ikka. Sõnavara on jama. Grammatika on jama. Aga! Mariana ütles, et mul on inglise aktsent. Äge.

Hollandi keele õpingud lähevad kah hästi. Keegi ütleb mulle uue sõna, ma kordan, loodan et jääb meelde. Mis tegelikult juhtub, on see, et mul läheb see meelest 15 sekundi pärast. Aga ma sain esimest korda aru ühest sõnast, kui vanemad rääkisid. Eepiline fiiling oli see.

Mul oli just oma elu pikim õhtusöök. 3 tundi ja 20 minutit. Mul oli tunne, et selle aja jooksul sai läbi arutatud kõik teemad mis võimalik.

Viimaseks. Kui kunagi arvati, et Belgia on kuulus oma šokolaadi poolest, siis nüüdseks on see vist Tomorrowland. Kui seda arvavad Eesti noored ja Mehhiko noored, siis see peab tähendama tervet maailma.

 

Kristo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: